Mamy przyjemność przedstawić i zaoferować Państwu usługi doradztwa prawnego świadczone przez Kancelarię Radców Prawnych Litwic & Litwic Spółka Partnerska.

Kancelaria Litwic & Litwic jest gdańską kancelarią prawa gospodarczego o ogólnopolskim zasięgu działania. Kancelaria powstała w 2005 r. Rozwijając działalność naszej Kancelarii, przyświecała nam idea stworzenia profesjonalnej firmy prawniczej, która świadczy usługi prawne na najwyższym poziomie.

Kancelaria Litwic & Litwic doradza spółkom - ich właścicielom i zarządom, w budowie i zarządzaniu wartością firmy poprzez świadczone, przy zastosowaniu kryteriów odpowiedzialności, fachowości oraz najwyższej jakości, usługi z zakresu doradztwa prawnego. Naszą działalność opieramy na doświadczeniu, wiedzy, mobilności, zaangażowaniu, a przede wszystkim na zaufaniu, jakim na co dzień obdarzają nas nasi Klienci.

Zespół Kancelarii posiada doświadczenie w świadczeniu pomocy prawnej obejmującej pełen zakres działalności gospodarczej, w tym w obsłudze prawnej inwestycji, przeprowadzaniu procesów przekształceń własnościowych i strukturalnych spółek prawa handlowego, nowoczesnych sposobów zaangażowania kapitałowego oraz doradztwa prawnego w zakresie rynku kapitałowego.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Kancelarii Litwic & Litwic. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo informacje dotyczące partnerów Kancelarii, naszego doświadczenia i specjalizacji, a także niezbędne dane kontaktowe.