Kancelaria Radców Prawnych Litwic & Litwic

Mamy przyjemność przedstawić i zaoferować Państwu usługi doradztwa prawnego świadczone przez Kancelarię Radców Prawnych Litwic & Litwic Spółka Partnerska.

Kancelaria Litwic & Litwic jest gdańską kancelarią prawa gospodarczego o ogólnopolskim zasięgu działania. Kancelaria powstała w 2005 r. Rozwijając działalność naszej Kancelarii, przyświecała nam idea stworzenia profesjonalnej firmy prawniczej, która świadczy usługi prawne na najwyższym poziomie.

litwic obsluga prawna spolek kancelaria prawna
kancelaria prawna litwic gdansk trojmiasto

Kancelaria Litwic & Litwic doradza spółkom, ich właścicielom i zarządom, w budowie i zarządzaniu wartością firmy przy zastosowaniu kryteriów odpowiedzialności, fachowości oraz najwyższej jakości, usługi z zakresu doradztwa prawnego. Naszą działalność opieramy na doświadczeniu, wiedzy, mobilności, zaangażowaniu, a przede wszystkim na zaufaniu, jakim na co dzień obdarzają nas nasi Klienci.

Zespół Kancelarii posiada doświadczenie w świadczeniu pomocy prawnej obejmującej pełen zakres działalności gospodarczej, w tym w obsłudze prawnej inwestycji, przeprowadzaniu procesów przekształceń własnościowych i strukturalnych spółek prawa handlowego, nowoczesnych sposobów zaangażowania kapitałowego oraz doradztwa prawnego w zakresie rynku kapitałowego.

Skontaktuj się z nami

Kompleksowa obsługa prawna

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Kancelarii Litwic & Litwic. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo informacje dotyczące partnerów Kancelarii, naszego doświadczenia i specjalizacji, a także niezbędne dane kontaktowe.